BDSM Madam Sara domina footfetish důtky naplácání fist anal podpatky otrok dilatace femdom balbusting spanking Pardubice

 721 766 484

 bdsm-sara@seznam.cz

 sarinka1118

 Madam Sara

Lekce s Madam Sarou

foto

Takže na mé lekce samozřejmě mohou jak lidé co již s BDSM mají zkušenost, stejně tak i ti z Vás, co ještě nevíte, co přesně byste chtěli s Madam Sarou zažít, ale přesto Vás toto téma láká a říkáte si "některé věci bych si rád zkusil". Je také možno dohodnout si lekci v párech.

Každopádně se věnuji každému vždy individuálně. Při první lekci si s Vámi popovídám. Vyslechnu si vaše představy a doladíme společně průběh lekce. Určitě nikoho do ničeho nebudu nutit nebo přesvědčovat, jak je to či ono skvělé, když o to nemá někdo zájem. Prostě jsem ráda, když jste spokojenými klienty a když se pak rádi k Madam Saře vracíte.

Praktiky, které jsou u mne možné:

Výchova, role play např. výcvik psa, nucená nahota, plivání, podvazování, výprask, obojek, pouta, kříž. Ponižování, nucení k masturbaci, breathplay, horký vosk, kolíčky, jehly, mučení penisu a varlat. Masáž prostaty, strap - on, veškeré pánské anální hrátky včetně fistingu. Dále fackování, trampling, foot fetish, masáž mých nožiček, tělesné tresty pro Vás, nucení k sexu s umělou vaginou, feminizace, sexy oblečky, pláštěnky. Tak to je asi tak výčet toho co u mne lze. Snad jsem nic neopoměla.

Lekce v párech

Jednou z možností ( docela vyhledávanou ), jsou lekce v párech. Ráda vás u sebe přivítám a společně si popovídáme o tom, o co přesně máte zájem a jaká je vaše představa. Ale mějte na paměti, že vždy jsem já ta dominantní a také ta, která lekci vede. Samozřejmě i zde platí jistá pravidla, která snad ani nemusím rozepisovat, ale napíši jen krátce: sex s Madam Sarou není možný, stejně tak žádné intimnosti ani doteky, kromě toho co Vám Madam sama dovolí.

Co u mne určitě možné není:

V žádném případě u mne nenajdete sex se mnou. Stejně tak nejsem vaše lízátko, abyste mne mohli olizovat ( s vyjímkou uctívání mých nožek ), nebo si dovolit nějaké něžnosti, tak na tohle rovnou zapomeňte. A pokud se nedovedete ovládat, pak na lekci u Madam Sary určitě nejste vítáni.

A ještě jedno velmi důležité upozornění:

Pokud se dostavíte na lekci pod vlivem alkoholu nebo návykových látek, tak tímto pro Vás lekce skončila dříve než vůbec začala! Jinými slovy, pokud si chcete dát něco na posilněnou, tak prosím, ale až po lekci.

Po nepříjemných zkušenostech, nepřijímám na lekce občany Romské národnosti. Proto se ke mně na lekce ani neobjednávejte, vážili byste zbytečnou cestu. Věřím, že jsou mezi Vámi i slušní lidé, nicméně doplácíte na ty, co se u mne neuměli chovat. Je mi líto.